Jsem firma a chci poslat reklamu...

Chcete zefektivnit vaši reklamu a získat více klientů díky správnému cílení? Rádi vám s tím pomůžeme. Tým ZUmail zpracuje vámi zaslané podklady a rozešle reklamní kampaň na databázi registrovaných uživatelů ZUmailu, kteří jsou k přečtení reklamy či jejímu sdílení motivování odměnou.

01

Více o systému ZUmail

ZUmail je především promyšlený marketing postavený na dokonalém systému, díky kterému lze rozložit kampaň tak, aby bylo možné uživatele za přečtení odměnit. Deláme to, co ve světě dlouhou dobu velmi dobře funguje!

02

Oslovte statisíce lidí

Naše databáze obsahuje přes 1,5 mil. uživatelů a jejich počet neustále narůstá. Naše plány pro rok 2018 jsou na hranici 2,5 mil. uživatelů.

03

Vysoký účinek kampaní

ZUmail se netají tím, že platí uživatelům za čtení nabídek. Proč ne? Tím zajistíme reálné přečtení. Je jen na zadavateli jak uživatele zaujme a jakou nabídku připraví. Sami trváme na tom, aby byla nabídka zasláná přes ZUmail zajímavá.

04

Rychlá odezva na reklamu

Nejlepší reklama je ta, kterou čekáte. Uživatel ZUmail čeká na reklamy, tedy pravidelně kontroluje svou e-mailovou schránku nebo systém pro správu. Například reakční doba u kampaně ZUmail800 je 1 - 7 dní.

05

Velmi výhodné ceny

Představte si, že Vaší reklamou oslovíme 100.000 uživatelů a Vy za ni zaplatíte jen 10 900 Kč. Využijte náš základní balíček a vyzkoušejte si výhody ZUmail! Samozřejmě jsme schopni připravit Vám individuální ceny v případě trvalé kampaně.

06

Možnost cílení reklamy

Naše uživatele chceme co nejméně "obtěžovat" dotazníky a už vůbec od nich nechceme osobní údaje. Co ale známe je kraj, pohlaví a věk. V případě zájmu lze reklamu směřovat na konkrétní cílovou skupinu.

07

Odeslání do 24 hodin

Pokud máte připravené podklady, v drtivé většině jsme schopni začít rozesílat do 24 hodin o dodání. Podklady jsou pro nás ideální ve formátu HTML, jsme ale schopni připravit váš mailing kompletně.

08

Podrobné statistiky

Velmi důležité je výsledek kampaně změřit a vyhodnotit. Málokterá kampaň vám toto umožňuje. ZUmail ano! I když statistiky kampaní máte k dispozici od nás, doporučujeme změřit si pomocí Google Analytics!

09

Garantovaný výsledek

U všech nabízených tarifů garantujeme výsledek! Pokud se nedosáhne předpokládaného výdělku, klient dostává kompenzaci. To se ale nestává :)

10

Velmi snadný přístup

Máte zájem? Napište nám a obchodní tým vás bude kontaktovat pro upřesnění podmínek. Poté vám bude vygenerován přístup do našeho systému, kde si snadno zadáte kampaň a vložíte podklady. Jakmile vše připravíme, systém vám odešle ke schválení vaši reklamu. Po potvrzení se zařadí k odeslání. Vše pohodlně přes náš systém.

Statistiky

Česká Republika
16-20
21-35
36+

Registrovaných uživatelů

1 524 751
Slovensko
16-20
21-35
36+

Registrovaných uživatelů

542 728

Nepřehlédněte naše reference

Napište nám

Máte zájem o reklamu, nebo se chcete na něco zeptat? Bez obav nás kontaktujte.

Napište nám, ozveme se