Jsem uživatel a chci vydělávat...

01

Více o systému ZUmail

ZUmail je především promyšlený marketing postavený na dokonalém systému, díky kterému lze rozložit kampaň tak, aby bylo možné uživatele za přečtení odměnit. Děláme to, co ve světě dlouhou dobu velmi dobře funguje!

02

Bonus za registraci 150 Kč

Každý nově registrovaný uživatel obdrží ihned 150 Kč. Je to velmi zajímavá částka do startu, co říkáte? A to je teprve začátek...

03

Až 5 Kč za každý ZUmail

Ano je to tak. Pokud si daný ZUmail přečtete a potvrdíte, obdržíte odměnu až 5 Kč. Cenu ovlivňuje hodnota kampaně, a také vaše postavení v ZUmail levelu.

04

Odměny za pozvánky

V ZUmailu máte možnost odeslat známému pozvánku. Pokud ji příjme a potvrdí registraci, obdržíte další odměnu! V tuto chvíli je odměna nastavena na 5 Kč. Pozvánky navíc můžete šířit i pomocí unikátní URL adresy (viz níže).

05

Soutěže a bonusy

V ZUmailu si uživatele hýčkáme! Pravidelně pořádáme soutěže o hodnotné ceny nebo finanční bonusy. Chcete vědět jaká soutěž probíhá nyní? Proveďte registraci a po přihlášení se podívejte do záložky soutěže :)

06

Zajímavé nabídky

Našim uživatelům neposíláme kdejakou ptákovinu. Naopak! Většinou se jedná o nabídky slevových portálů, telekomunikačních firem, bankovních domů, internetových obchodů apod. Nabídky jsou vždy výhodné!

07

Komfortní systém

Obsluhovat ZUmail pro vás bude zábavou! Systém byl navržen s ohledem na přesnost a jednoduchou navigaci. Garantujeme vám, že se neztratíte a ovládání bude hračkou.

08

Vlastní URL

Budete mít přidělenou unikátní URL adresu ve tvaru www.ZUmail.cz/jsemzuu/unikátníkód, kterou je možné použít pro sdílení pozvánek například na sociálních sítích (Facebook, Twitter) nebo v diskuzích apod.

Na naše zásady se můžete spolehnout

Neposíláme spam

Žádný malware

Žádná osobní data

Neprodáváme databáze

Výplata do 3 dnů

Snadná správa

Nejmodernější systém

Kdykoliv odhlásit

Jsme s vámi přes 4 roky.
Již jsme vyplatili přes 3,5 milionu korun

Přidejte se k nám

Stačí vyplnit základní údaje (e-mail, pohlaví, kraj, ve kterém žijete, a věk). Údaje zadávejte pravdivě, protože jenom díky nim vám můžeme vybírat ty nejlepší nabídky.

nebo se můžete přihlásit

Reakce uživatelů

Jirka (Praha)

Povolil bych sice víc pozvánek, ale je to good, i když jsem nevěřil. Máme s mladou výhru! Mejte se.

Irena (Žatec)

Sice jsem ještě nevidělala moc, ale líbí se mi, že chodí dobré nabídky hlavně slevový. Jsme v tom zapojeni všichni a moc nás to baví. Zkuste víc slevových nabídek.

Martin (Český Krumlov)

Když jsem to viděl poprvé, říkál jsme si co je to za blbinu. Řekl jsem, že to zkusim a poprvé v životě jsem něco vyhrál! A to rovnou 5000 Kč v soutěží s pozvánkama. Fandim vám, jen tak dál.